| кא๔ a întrebat:

Am o problema va rogg sa ma ajutati cu cateva sfaturi. Sunt clasa a 7a si am 13 ani juamte si de anul trecut imi place de uun baiat care acum este a 8 a si sa`u intamplat tot felul de chestii. de exemplu erau cu o prietena la magazin la scoala si el a venit cu un baiat si s--a asezat in spatele meu si eu nu am stiut si am last capul pe spate pentru ca nu stiam cine e si eram sa dam cap in cap sau a mai fost o faza cand urcam scarile sa ma duc in clasa si el era cu un alt baiat si acel baiat a strigat dupa mine hey fata fata baiatu te place. dar nu am luat in seama. treaba e ca el nu stie nici cum ma cheama. ce ar trebuie sa fac? Nu vreau raspunsuri gen du-te si spune-i ca iti place de el sau chestii din astea. dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Addddda a răspuns:

Bunahee hee pai chestiile de pe coridor cu "baiatu` te place" poti 1 sa le iei in serios sau cum ai facut tu in gluma oh go on. acum din fazele astea nu poti sa stii 100% daca el te place sau nu si + sa se lege ceva. si daca tu nu veri nici sa vorbesti cu el straight face imprieteneste`te cu ceva fata din clasa lui care e de treaba si incaerca sa aflii cate ceva despre el ba mai mult poate faci rost si de idu lui (poate asa vorbesti mai liber cu el si ii spui si cum sta treaba) succes :*

2 răspunsuri:
| Dariii a răspuns:

Da te placebatting eyelashes
Nu tb neaparat sa ii zici ca si tie iti place de elhappy
doar incearca sa fii mai tandra cu el si daca te place va face el primul pashappy
Mult noroc:*

| TJohannaB a răspuns:

Te place!