| ladypink1 a întrebat:

:*

Am o problema. vreau sa imi iau Photoshop sa imi fac un banner pentru un blog de Stardoll.In fine dar de oriunde as lua imi spune ca dauneaza computerului dvs.Si nu stiu ce sa fac.Imi puteti da site-ul si intructiuni de folosire? Daca se poate in romana dar nu cred asa ca dati-l in engleza :*

Mersi mult :*:* Si dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pizap.com
:)

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna lady. pink,
Nu iti zice ca dauneaza computerului. Iti zice ca "poate" dauna computerului. Cand il descarci, iti asumi un risc pentru ca acea casuta oricum va aprea chiar daca aplicatia e virusata sau nu.
Poate fi sau poate nu fi virusat. Tu trebuie doar sa incerci una si sa speri ca nu ai luat-o pe cea cu virusi.
Pa, pa

| Alinush_4414 a răspuns:

Nu dauneaza computeruluiin mod normal. daca nu esti sigura trageti un antivirus.cel putin mie nu mia daunat niciodata si am antivirus.