| Andreutzaaandreea a întrebat:

TPU! am o problema vreau sa particip la balul bobocilor si nu stiu ce sa fac la proba de talent( nu cant. nu dansez) ajutati-ma, va rog! idei? dau funda+vot

6 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Daca n-ai nici un talent ascuns, nu te mai duce.

| Andreutzaaandreea explică (pentru strengaritzza):

Vai ce sfat, daca nu ai nicio propunere nu te mai baga in seama pe aici

| strengaritzza a răspuns (pentru Andreutzaaandreea):

Cu placere happy. Eu in locul tau asa faceam happy Decat sa ne facem de ras, mai bine nu mergem nicaieri tongue

| blondyna96 a răspuns:

La proba de talent poti spune un banc.dar cred ca e mai simplu sa canti.dar poti spune un banc, o ghicitoare, o strofa dintr-o poezie.sunt atatea optiuni.

| Ermer a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3AjpS3hjbB0
Uite eu fac o pantomima ceva in genu asta iei niste melodii si le combini, iti mai iei niste prieteni si vezi tu ce iese

| Stefan_Stef_1996 a răspuns:

Si eu doream sa particip la mister, dar m-am razgandit, gandindu-ma ca nu-mi gasesc un talent big grin, eu unul iti propun sa faci o mica piesa de teatru