| AlexandraApintiliesei a întrebat:

Am o rugaminte...Clasa mea organizeaza balul bobocilor la clasaa a 5. a imi puteti da niste probe ceva sa faca avand in vedere ca sunt mai mici! si ce sa danseze ceva... stiti voii!:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sombrero a răspuns:

Buna! Anul trecut a organizat si clasa noastra balul bobocilor la astia mici. Stiu ca a fost o proba de talente (ei interpretau o poezie, dansau, o piesa de teatru etc), o proba in care era un fel de karaoke adica noi puneam muzica si cand opream trebuiau sa continue cu versul corect, o proba de cultura generala (dar intrebari mai usoare). Aaa, si la inceput era un moment in care fiecare trebuie sa se prezinte.happy Succes! Sper sa iasa ceva bun, caci noua nu prea ne-a iesit cine stie ce! Funda?:*