| Dazzzie a întrebat:

Am o tona de tricouri albe si negre simple si lungi fara decolteu!
Nu'mi plac asa simple, imi da'ti vreo idee cum as putea sa'mi lipesc ceva pe tricouri, dar nu stiu ce'as putea lipi cu ce am in casa.
Vreo idee?
pe scurt.: vreau sa'mi personalizez tricourile fara sa dau nu stiu eu cati bani ca sa'mi imprim ceva pe ele!
Multumesc anticipat, funda!

1 răspuns:
| MissyD a răspuns:

Pai la orice librarie o sa gasesti tuburi de lipici stralucitor de toate culorile cu un capat ascutit ca sa curga continutul in linii subtiri. Cu chestia asta [ma rog, nu e chiar lipici, e doar putin lipicios pana se usucalaughing)] poti sa scrii ce vei pe tricouri si chiar nu glumescwinking. am o colega care si-a personalizat asa cateva tricouri albe si ma gandesc sa fac si eu la felwinking. Si stai linistit/a pentru ca ceilalti ar putea nici sa nu isi dea seama cu ce l`ai facut asa. E super amuzat si crede`ma ca iese ceva foarte tarewinking

P. S.: Funda?big grinbatting eyelashes