| Dazzzie a întrebat:

Am o tona de tricouri albe si negre simple si lungi fara decolteu!

Nu'mi plac asa simple, imi da'ti vreo idee cum as putea sa'mi lipesc ceva pe tricouri, dar nu stiu ce'as putea lipi cu ce am in casa.

Vreo idee?

pe scurt.: vreau sa'mi personalizez tricourile fara sa dau nu stiu eu cati bani ca sa'mi imprim ceva pe ele!

Multumesc anticipat, funda!

4 răspunsuri:
| MeUFO a răspuns:

Bună! Dacă eşti fată şi ştii să ţii un ac în mână, cumpără nişte fir de mătase colorată şi brodează câte ceva pe piept, în stânga: o inimă, un măr, o margaretă etc. Dacă nu te pricepi, caută resturi de materiale imprimate, decupează o figură ceva, prinde cu ace cu gămălie, tot acolo şi apoi coase mărunt pe margini. Vei fi original/ă cu siguranţă.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

| Ella3133 a răspuns:

Pai gasesti pe la mercerie diverse desene pe care le lipesti cu fierul de calcatwinking

| MihaelaDefta a răspuns:

Buna! Eu pictez pe tricouri si aplic dirite modele, forme... Daca vrei ceva deosebit ma poti contacta pe adresa de mail mihaela_defta@yahoo.com. Ca sa iti faci o idee poti intra pe Facebook si am acolo toate lucrarile : 'La vie en rose' se numeste paginawinking

| kenzor_4360 a răspuns:

Buna! Daca ai vreo imagine de pe net care iti place mult poti sa o scoti la imprimanta pe o hartie speciala(hartie de transfer termic) si sa o imprimi pe tricou cu ajutorul fierului de calcat.Hartia nu este scumpa si o poti gasi prin librarii sau in hypermarketuri.Ai grija ca sunt mai multe tipuri de hartii(pentru imprimanta laser sau cu cartus). FUNDA?