| LoliTa_7237 a întrebat:

am o vesta cu blana alba si nu stiu ce sa imi iau la ea
vreau sa ma imbrac cu vesta si cu o pereche de blugi si nu stiu ce tricou sa imi iaulaughing plz dati-mi poze sau ceva rolling on the floor ideei
dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

La vestele astea, sta bine pe dedesubt cu o maleta.happy
Daca a ta e alba.si maleta ar trebui sa fie la fet.Pt. ca la astea de blana sta urathee hee
Si iti oti lua ghete din alea "pufoase" pp. ca stii tu de carehappy
Bafta>big grin

2 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Păi trebuie sa iti iei o bluza simpla, deoarece vesta este cu blana si nu trebuie sa te impopotionezi, deci poti sa iti iei o bluza cu maneci 3 sferturi, simpla, sau daca e cu maneci lungi sa le sufleci. poate sa fie neagra, bej, roz pal, portocaliu deschis, bleomarin, sau albastru inchis. incearca! sau daca vesta nu e foarte mare, e mai finuta. poti incerca astfel de bluza: http://www.outfitmania.ro/bluza-cu-umeri-bufanti-rezervat-andreea-a/