| iQueenB a întrebat:

Buna TPU...Am o zii foarte nasoala.
Vroiam sa intreb cum pot scapa de o senzatie de rusine daca parintii mei au aflat ceva foarte jenant despre mine?
Cum pot scapa de acea senzatie de vinovatie si rusine maxima de sa intru in pamant nici sa mai dau ochii cui ei nu mai vreau?:-s

4 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Nu stiu ce ar putea sa fie atat de grav incat sa nu mai vrei sa dai ochii cu ei. Orice ar fi se va rezolva pana la urma, nimic nu e etern. Pentru inceput trebuie sa dai ochii cu ei sa le explici ce ai facut de ce ai facut, si sa le ceri sa fie intelegatori si sa se puna in locul tau.

| iQueenB explică (pentru Lexiiii):

Dar au aflat si mi-au tinut un discurs si mi-e acum rusine si nu stiu cum sa scap de senzatie.

| Zenit313 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa traiesti cu aceasta"rana" toata viata!

| rebekaWWW a răspuns:

Vorbește cu ei, e unica soluție...