| Diaconu_Erika_2001 a întrebat:

Salutare tuturor. Zilele trecute, mama m-a prins in camera mea, ascultand manele. Si a inceput sa imi spuma ca ea nu m-a invatat asa etc
Faza e ca ma simt foarte jenant, imi vine sa intru de rusine in pamant.
Ce e de facut?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu mai asculti manele si sa asculti de mama ta!

| OldSoul a răspuns:

Cauti ceva manele despre familie si despre mame, si ii faci o dedicatie, sa vada si ea ca exista si manele frumoase.

| vocea a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine, eu ascult manele. ma distrez pe manele, fac gratare pe manele, ascult si muzica populara, rahaturi ca Inna sau muzica comerciala o asculta aproape toata planeta, noi romanii suntem mai diferintii ne-am inventat manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu alegi ce muzica sa asculti, nu alege altcineva pentru tine asa ca mama ta daca tine la tine nu te-ar fi judecat sau criticat.
Pe mine mama m-a auzit ca ascult manele cu verii mei si nu a comentat nimic legat de asta cu toate ca nu e fanul nr 1 al acestui tip de muzica (daca ma intelegi tu).
Nu are de ce sa iti fie rusine de mama ta.

| Burca_Ariana_1998 a răspuns:

Spune-i ca ai auzit colegii la scoala vorbind despre asta si ai vrut sa vezi despre ce ii vorba