| voiajor01 a întrebat:

Am parul cam rar si vreau sa ii dau mai mult volum si mentionez ca se ingrasa cam la 2 zile dupa ce il spal si se face naspa(sunt baiat)

2 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Buna! Vezi la plafar(farmacii naturiste)ca exista ceva special pentru problema ta. Explicai farmacistei problema ta si te va ajuta sigur cu ceva
O zi bunahappy

| syro a răspuns:

Omule si eu patesc la fel, la 2 zile e mort,nu am probleme cu volumul si al meu e des,sa-l faci mai e exista o singura cale, o tunsoare la 0, pentru volum foloseste balsam de par