| Bianca777 a întrebat:

Am primit 2 notificari cum ca am fost etichetata pe Facebook la ceva linkuri, dar problema este ca erau pornografice. Adica scria deasupra lor deezer si dedesubt o imagine. Persoanele care m au etichetat ii aveam in lista de prieteni si am vazut ca au etichetat mai multe persoane, prieteni de ai mei unii. Poate fi un virus?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Este un virus care a circulat pe Facebook zilele astea, daca apasai pe link faceai si tu acelasi lucru.

| Plato a răspuns:

Este virus, nu apasa sub nicio forma. Nu apasa pe niciun link străin, mai ales daca are subiect pornografic, e aproape sigur un virus.