| biancatwt7 a întrebat:

Buna TPU! am ratat volumele 4 si 5 din jurnalele lui stefan ce au aprut cu revista bravo. Stie careva un site de unde le pot comanda online? dar sa fie sigur ca am mai patit ca din 5 carti a venit 1 singura. mersi

1 răspuns:
| Aleeeexandra a răspuns:

Buna, organizez un concurs care are ca premiu volumul 4 din Jurnalele lui Stefan daca vrei sa te inscrii unte aici linkul. http://dragostepentrucarti.blogspot.ro/......e-lui.html

Celelalte volume le poti cumpara de la librarie sau incearca pe elenfat, librarie.net, libirs.