| SpigiBb a întrebat:

am scris intr-un document ceva foarte important foarte..si din greseala cand am dat sa ies a zis daca vreau sa salvez modificarile si am dat no din greseala si s'au sters totsad..stie careva cum pot recupera datele acelea! FUNDA

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu poti nici cu acel cos de gunoi, pentru ca tu nu ai salvat nimic sad si nu ai ce recupera astfel...

| alexandra_4554 a răspuns:

Pai cauta la Recycle-Bin ( cosul de gunoi) este pe ecranul calculatorului, vezi daca le poti recupera acolo, daca nu merge, nu ai ce face