| anonima13 a întrebat:

Buna TPU am si eu cateva intrebari despre water parca:inainte de a te da pe tobogan trebuie sa platesti ceva daca da cat? colacele se inchirieaza(cu cat) sau se cumpara(cu cat)? cu cat inchiriezi un sezlong? ce altceva tebuie sa mai platesc in afara de taxa de la intrare?

1 răspuns:
| MissBeer a răspuns:

Trebuie sa platesti doar mancarea si bautura. Poate doar sezlongul sa fie cu o taxa, dar doar in zilele supra-populate, cand nu au destule pentru toti, dar nu cred ca se va intampla asta. Platesti doar intrarea si ai gratis colac, topogane si sezlong. Mai platesti "chestioarele" de la magazinul acela de la intrarelaughing.