| micutzsha a întrebat:

Buna TPUwinkingAm si eu cont p Facebook d un an ( parca ) si incca nu stiu cum sa imi schimb numele...Imi puteti spune si mie ca deja m0am saturat d acel numewinkingvot+fundita la primul raspwinking

5 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers cand aveam mozilla... am instalat opera si ca ala a mers

| Charlote224 a răspuns:

În dreapta sus scrie contul meu. Dai acolo la setările contului. Șia colo găsești mai multe să schimbi. Ca să îți apară schimbarea dai la prima la nume și schimbi acolo numele pe care îl vrei.
Sper că ai înțeles ^^

Succes:*

| dydylush a răspuns:

Intri in contul meu. apoi setarile contului.si unde scrie nume dai schimba.si iti pui ce nume vrei tuhappy.si salvezi.happyFunda?

| anonimaa_4475 a răspuns:

Heiibig grin pai intri.dai la contul meu acolo sus in dreapta apoi dai la setarile contului si iti apare acolo numele.si dai click pe `schimba`. sper ca te-am ajutatbig grin fundita?:*

| smile_3857 a răspuns:

Este de ajuns sa dai clik pe urmatorul link: https://www.facebook.com/editaccount.php
si vei fi redirectionata la pagina Account > Account Settings unde iti poti modifica numele.

PS: Nu cred ca o sa ti se schimbe imediat, s.ar putea sa trebuiasca sa astepti aprobarea.