| Steffyy19 a întrebat:

Hei TPU :*. As dori sa ma sfatuiti sau sa ma ajutati in legatura cu ceva : am o mica problema. Am un cont de facebook la care mi-am pus un nume mai stupid sa zic asa, tras la intamplare, si nu ma mai lasa sa il schimb, primul mi-am gresit numele de familie. Am trimis cerere de a-mi schimba numele de facebook, catre echipa FACEBOOK, si ziceau intr-un mesaj ca voi primi cat de curand email. Astept de 3-4 luni si nimic! Nu stiu ce sa fac in legatura cu asta. sad sad Chestia e ca... am trimis de mai multe ori cererea de a-mi schimba numele pe facebook...Ma puteti ajuta cu ceva, va rog puppy dog eyes? Funda + vot guys :X

1 răspuns:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa astepti si sa speri.Mai incearca sa trimiti odata mesajut poate iti vor raspunde. Sper ca te-am ajutat! O zi placuta in continuare!