| pustoaica18 a întrebat:

am si eu mare nevoie de un sfat... vreau sa-mi personalizez un tricou si nu am idei! vreau sa fie cu numele prietenului meu cum ar fi "www.numele lui.ro!" dar parca totusi nu-mi place, vreau mai multe idei. va rog, da-ti-mi voi cateva idei! vreau ceva amuzant dar in acelasi timp inteligent, si pe langa asta sa aiba legatura si cu prietenul meu! e complicat rau, va rog, ajutati-ma! dau funda promit...:)

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Eu am vazut un tricou super smecher sau na cel putin in opinia mea

la cel mai bun tov a meu.
trebuia sa ne int el era tocmai venit din ita si trebuie sa ne int undeva in centru la un frape si il vad de la departare cum venea era omu imbracat in blugi si un tricou alb de la departare se vedea fontu de la Coca Cola... am zis wtf vine omu cu tricou coca cola wtf?

Si cand se aproprie tricou era alb si scrisul rosu cu fontu specific firmei scria Cool Fuker rolling on the floor))))))))) am ramas interzis mi so parut cel mai marfa tricou care l-am vz

Si ar mai fi unul care la-am vz la un prezentator scria mare GAY si dedesup sageata spre stanga mi se pare super tare laughing

ar mai fi ala cu msgul " The more I drink, the bether you loock laughing)

| pustoaica18 explică (pentru BlackAngel232001):

Multumesc pentru parere, dar parca nu e ceea ce vreau! vreau ceva oarecum funny love, nu stiu daca m-am exprimat corect! vreau ceva de genul "te iubesc...du-te dracu.ca glumesc!" dar nu chiar asa...adica

| AnDyTzU12 a răspuns:

Eu sincer daca vr sa faci asa scrii numele persoanei si apoi sa zicem ANDREY+MARIA=THE BEST FREND'S dar faci cum vr tu poti sa faci si cu nume de fata si cu nume de baiat... faci cum vr eu asa ti-as sugera.