| bzzbzz a întrebat:

De Craciun vreau sa-i fac cadou prietenului meu un pahar de vodka [ii place mult big grin] Si vreau sa-l personalizez. nu am idee ce sa scriu pe pahar... ceva amuzant dar sa fie si ceva in legatura cu noi 2... happy

4 răspunsuri:
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

De la mine un cadou tu primesti, o vodkuta cu mult drag din inima til ofer!
Sper ca ti-am fost de ajutor

| XAnonimgirlX a răspuns:

Buna! Uite ceva compus de mine daca paharul e mare scrii mai mult daca nu poti sa iti alegi:
De Craciun ti-am luat un cadou placut
Eu nu te-am uitat sper ca nu ti-a displacut
Te iubesc scrie pe el si in mintea mea
Deci spune-i ce imi iei de ziua mea?
Te iubesc cu inima
Sper ca tu crezi in iubirea mea
Ia acest cadou acum pentru ca e de Craciun
haide nu te indrista ia-l odata nu tipa
Din dragoste l-am luat si din dragoste l-am dat
XX funda? XXX Alegeti ce vrei asu am o idee: scrie-i asta pe o foaie si il pui in punga de cadouri happy ok?

| XAnonimgirlX a răspuns:

Si in mintea mea laafel deci spune-mi ce imi ei de ziua mea te iubesc cu inima etc scuze am mai gresit din ea

| Biencoozta a răspuns:

Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga-n halba! Iubita face si una si alta pentru ca te iubeste!