| Andreea2606 a întrebat:

Hei, am mare nevoie de ajutorul vostru! Cum vine 8 martie, m-am gandit sa ii fac un cadou mai deosebit mamei mele, sa merg cu ea la un atelier unde se confectioneaza palarii si sa ii comand una ( ea adora palariile). Problema este ca in tot Bucurestiul nu am gasit nici un atelier si nu vreau sa cumpar una dintr-un magazin. Help me!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Am cautat dar sa stii cu nu am gasit nimic.Imi pare rau.Cumpara-i una.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ateliere de genul existau pe vremea bunicilor noastra, ca nu erau atatea magazine.In 2014 nu o sa mai gasesti asa ceva...

| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Nici.o sansa! Mai bine cumperi!