| Minerva268 a întrebat:

Hi TPU big grin! Va rog sa ma ajutati! Ce pot sa iau cadou mamei mele de 8 martie fara sa cumpar de pe net! Primul raspuns care ma ajuta primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CastravetteLaDesert a răspuns:

Cu siguranta ca nu ar fi foarte surprinsa cu un buchet de flori...Te-as sfatui sa-i cumperi o crema buna de la nivea sau avon; un parfum care s-o reprezinte sau daca ea e mai tanara un fard,ruj, gloss, rimel sau blush.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cred ca o carte pe care sa ii mentionezi la inceput cele mai frumoase ganduri o va face fericita. Si acum... si peste ani. Poti sa adaugi si un buchetele de flori de sezon. Mamele se multumesc cu gestul happy Nu au nevoie de cadouri extravagante si scumpe... Au nevoie de un zambet.

| Vichtory a răspuns:

O floare, o cutie de bomboane, o carte.