| doctorul9595radu a întrebat:

Cum as putea sa fac bani pe criza asta? voi cum faceti. in ziua de azi nu se gasesc deloc servicii dami ideeile voastre

5 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Uite pot sa-ti spun ce fac eu. PTC- payed to click, esti platit sa dai click, si alte site-uri genul asta. Sunt o gramada de oportunitati, chiar pot sa recomand cateva care m-au platit si pe mine. Pentru linkuri te rog sa-mi dai un mesaj privat.

| Teils a răspuns:

Salut bai baiatule! ce sa iti zic, nu esti singuru care nu are loc de munca oh go on. Te avertizez ca mai sunt alti 4 milioane care nu au servici (sau mai multi). Daca te pricepi ca webdesign poti face un website si il inscrii la Google Adsense si poti face bani sau daca ti-e lene poti te inscrii la un site PTC!

| Xpert a răspuns:

Banii se fac din joburi si din munca --eu iti propun sa faci bani pe paidtoclik.in e un site care plateste clicurile dar obti mai nimic insa daca obtii oameni care sa lucreze pentru tine adica referali veniturile vor creste----- bani vor fi transferati pe un cont de paypal ---la mine a mers si am pana acum 35 centi americani care se transforma automat in bani romanesti
Nota* un cont de paypal necesita card...
iar daca nu merge nimic fate politician ca numai ei o duc bine pe munca noastra laughing mult noroc! numai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emigram! :))
http://emigrez.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta aici www.cautabona.ro
sau aici www.cautamenajera.ro
in rubrica de pe partea dreapta, se cauta dupa localitate
SucceS.