| Kimmiii a întrebat:

Am si eu nevoie de niste statusuri de indiferenta, de nepasare, pentru toate zdrentele... Dau Fundoi; x

Răspuns Câştigător
| AnKa76 a răspuns:

* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO.da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu

*.Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'.Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te uita'.Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'

*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt

Am auzit ca lumea vorbeste km mult... nu am timp sa ascult. nu am timp de vorbe'n vant. si barfe. toate astea... nu au km sa ma afecteze. asa e. lasa'i sa comenteze. invidiaa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Copilaroasa? Da pentru ca imi placetongue Matura? Doar cand vreaubig grin Nebuna? Tot timpul. Prieteni mei? Cei mai tari oameni:X Vrei sa-mi fi prieten? Demonstreaza ca meriti :] ---

Poate am aere in cap, asta e problema mea. Nu poti sa ma suporti, asta e problema ta :] Nu ma cunosti, nu mai comenta devilAi grija de viata ta, nu de-a mea

Nu mai sunt fetita pe care o Stiai u`mai Demult Poate nici n`ai observat De la un timp am Mai crescut Aqum tipa ca M`ai pierdut!

Sunt fitoasa si am stil, fata, spate, si profil...sunt o fetita cuminte si te fac doar din cuvinte. funda:X...

Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Ce unii au si nu apreciaza. altii isi doresc si doar viseaza!

spuneti ca nu ma suportatzi dar va uitatzi la mine de parca miatzi fi fani.

oate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine, nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza

**uita`te atent nu insistent priveste dar nu aTinge tE pot respinge! viseaza. doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!

• Si daca nici acum nu o sa`mi spui buna, am prietene care ma suna sa-mi zica,, Fattta esti de 100 de ori mai buna! "; x

Daca eu sunt subiect de barfa pentru tine. Atunci tu esti un nimic pentru mine! Tu impotriva mea. Eu mereu deasupra ta!

Stiu ca sunt diferita in felul meu si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.

atunci cand ti-este greu si lumea te barfeste asculta sfatul meu traieste si iubeste.

D cate 0ori vd ca visele s sfarsesk, d atatea 0ori m ambitsi0nez sa reusesk.Am drumul meu sh asta nu s va schimba. #
s aude 0o v0ce: Sperantsa m0are ultima! "

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Incearca` sa zambesti`, urmeaza` sfatul`?:"Fii fericit`, toate` trec bah, da`le dracu `!?"

. o dau` in *** de lume `. ca eu oricum nu fac nimic din ce mi se spune … o dau in *** de viata. ca azi sunt in spate da maine sunt in fata `!; x

Credeam ca si pe tine te'am pierdut. dar mi-am dat seama ca nu pot pierde ce nu am avut!

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut,

Ma barfesti si-mi zambesti stai linistita nu ma jignesti chiar ma amuzi cat de putin gandesti

*ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa.nu'mi ajungi la picioare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!

*va veni timpul cand o sa vorbim din nou, eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau

*Ceea Ce esti Tu, eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata

*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta

*are impresia ca eu stau sa il astept...dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect

*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei...ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta

de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot! Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost! Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

#Privire de gheata, te vad ca’n ceata, privesc si tac stiu ce’ti trece prin cap, stiu deja ce gandesti din barfe vorbesti, nu te mai amagii ca te vei ranii

#Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!; X

#. plang in hohote de ras. day everyday. auzi bey.[!? ]. hey! da-te`n morttzii taii

#Spun tot ce`mi trece prin cap Petrec, fac tot ce vreau spune`mi U secrete noi! chiar crezi ca-mi pasa? iubesc, zambesc din nou e tot ce conteaza

#Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine tu mai existi oare?

#Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genu de persoana care vrea atât de multe si obtz

#*** what yu heard and *** who you heard it from

#Am boala pe tot ce nu-mi place, Asta ma face isteric Da nu sunt indiferent Si ce am, Am pe merit

#Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata. Greu sa ajungi la ea, firesc. Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc.

~Pentru mine exista doua categorii : prima {prietenii} pe care ii iubesc mult si a doua categorie care se inmulteste pe zi ce trece {gunoaie}.

#Un zambet azi, un zambet maine, totu`.i dat uitarii. Iar problmele ce.au fost cad sub semnul intrebarii
Te lasi dusa de val.Dar niciodata nu te ineci-Playing taken away. But you never drown
Feel like flying=Simti ca zbori
Tomorrow will be the same.-Maine va fi la fel.
Happy anywhere anytime.-Fericita oriunde, Oricand.
Shut up. But until today?-Taci azi.Dar pana cand?
I need what's mine-Am nevoie de ce e al meu
And if I like to be more foolish?-Si daca imi place sa fiu mai nebuna ce?
I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]
~Nobody can ever take your place [ Nimeni nu poate lua vreodata locul tau ]
~Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]
~Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]
~I enjoy getting laid - Ador un ursuleţ pufos
~Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)
~ Good friends are like stars.you don't always see them, but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)
~Sick of crying. tired of trying.Yes! I`m smiling! But inside I`m dying...(M-am saturat sa plang.M-am saturat sa incerc.Da! Zambesc! Dar inauntru mor.)
~I miss you,i miss you smile hapyy,i miss my angel-(imi e dor de tine,imi este dor de zambetul tau fericit,imi este dor de ingerul meu!)
~No one cares nobody's wrong, no one see I'm not so strong, everytime I hope I'm dreaming, I'm touching you, but you can't feel, I scream at you, but you can't hear![Nimanui nu-i pasa nimeni n-a gresit, nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica, de fiecare data sper ca visez, te ating, dar tu nu simti, strig la tine, dar tu nu auzi!]
~I don’t miss you, I miss the person I thought you were. Don’t come back hoping I’ll be there.[Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti]
~When I'm good, I'm very good but when I'm sad, I'm better
(Cand sunt bine, sunt foarte bine dar cand sunt suparat, sunt mai bine)
~I won't cry anymore.if you leave.I'll forget everything.I won't speak to you ever again ( Nu voi mai plange... daca pleci.voi uita totul.nu voi mai vorbi cu tine niciodata)
~The world is painted in black and white[lumea e pictata in negru si alb]
~I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]
~Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]
~Good friends are like stars.you don't always see them, but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.
Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.
Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don’t carry knives.)
Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.
Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)
Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta. (There will be many people who will walk in and out of your life but only true friends will leave footprints behind.)
Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)
O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really begin.)
A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)www.messok.ro
To be or not to be, this is the questionwww.messok.ro(a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);
We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe);
The loveliest day comes when you wake up one morning and discover the truth that love colors our world.(Cea mai fericita zi soseste atunci cand te trezesti intr-o dimineata si descoperi ca adevarul pe care il iubesti ne coloreaza lumea.
1. We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe);

2. Don’t be sad, don’t be blue..Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat);

3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first, sees the point (cel care rade la urma, rade mai bine! Dar cel care rade primul, intelege poanta);

4. To be or not to be, this is the question (a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);

5. A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)

6. A bird in the hand is worth two in the bush (o pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis);

7. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)

8. A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste);

9. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

10. Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi);
Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?

I love you……… I need you……….I like you……….I vrea tu

Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da- te naibii la o parte din fata mea!

Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca.

M-ai luat in brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de Cola!

Ce inseamna sarutul: pe mana = te ador; pe obraz =sa fim prieteni; pe gat = te doresc; pe buze = te iubesc; oriunde altundeva… sa nu ne lasam dusi de val!

De ce barbatilor le vin ideile in timp ce fac sex? Pentru ca sunt atasati de un adevarat geniu!

De ce femeile sunt ca si calculatoarele: nimeni nu le intelege; toate greselile tale sunt salvate in memorie, toti banii tai se duc pe accesorii pentru ele.

De ce barbatii sunt ca si calculatoarele: sunt fara ajutor cand sunt aprinsi; au multe idei, dar nu stiu ce sa faca cu ele; imediat ce iti alegi unul, un model mai bun apare pe piata.

De ce pisicile sunt mai bune ca barbatii: pentru ele nu conteaza cum arati; poti sa le lovesti fara se le faci sa se gandeasca la sex; nu te enervezi cand incep sa umble dupa pasarici.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile? Te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi; orice tip poate avea un caine care arata bine.

Fetele sunt ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca, dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.

Accepti sa-mi fii partener de SMS, la mesaje naspa, dar si faine, in mesaje sms, dar si cand semnalul este slab, pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti?

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca in masina, adultii pot crea accidental copii.

Stii ce imi lipseste cel mai mult de la tine? Absenta ta!

Sexul e ca programarea de soft: o greseala doar si are consecinte pe tot restul vietii.

Atentie cand un barbat iti spune ca te iubeste din adancul inimii. Inseamna ca totusi mai exista destul loc si pentru alta deasupra.

In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si persone care si-ar dori sa fie ca mine!

3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia citeste acest mesaj!

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut!

Cum arata o virgina inainte sa faca sex? Ca un trandafir! Dar dupa? Ca un buldog mancand maioneza!

Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!

Asa pisica ti cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!

Sunt intr-o clinica de dezintoxicare a dependentilor de mesaje. Orice mesaj de incurajare e binevenit.

Nu beti apa, peste fac sex in ea!

Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.

Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii …. inghetata Delta.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un destinatar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete…deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?
Nu uita de mine. Nu pentru ca eram speciala ci pentru ca te cautam mereu si eram mereu acolo pentru tine, orice ar fi fost. Mereu!

E trist sa traiesti intr-o lume in care aspectul fizic conteaza mai mult decat personalitatea

Inima unei femei nu e niciodata libera. Ea ori simpatizeaza, ori iubeste, ori... incearca sa uite!
Sper ca te-am ajutat! Funda?:X

2 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Si stii ce regret cel mai mult? ...Ca toti imi spuneau ca nu e bine si i-am ignorant…tu meritai de mult sa fii lasat!
Fiecare persoana desteapta stie cum sa o faca pe proasta!
Unul dintre cele mai mari mistere ale lumii? FEMEIA!
Gata! Nu mai vreau sa sufar si sa ma demoralizez.O sa uit de tine ca asa mie mai bine..Doar asa pot sa imi traiesc cu adevarat viata!
Hmm.Tu iubire chiar crezi ca ma demoralizezi? Nu dragul meu, viata e mai buna fara tine!
Daca nu ai vazut o fata ce iubeste inseamna ca nu ai vazut o fata cu adevarat frumoasa.
Vrei sa fii iubita dar tu nu iubesti…Scumpo, asa nu merge treaba.
Un mare adevar este ca toti mintim.
Iubirile de vara..Scurte,frumoase si greu de uitat!
Da,am gresit…Nimeni nu este PERFECT!
De azi nu imi mai bat capul,nu merita!
Gata baby, Aici spunem STOP! Nu meriti nimic! Ai stiut doar sa ma faci sa plang sis a sufar non-stop!
Ea vrea bani, bijuterii, lux, faima..in nicun caz pe tine! Prostule, nu vezi ca nici macar nu se uita dupa tine?
Razi? Nu rade! Nu judeca o carte dupa coperta. Poate o doare, da nu recunoaste, poate e nervoasa si da sa se opreasca da stii ca e ca un vulcan ce poa' sa izbucneasca.
Nu sta incomod doar pentru ca fotografiaza, stai mai chill, asta e pozitia care conteaza si ai sa vezi cum aparatu' te acapareaza.
Chiar daca te-am iubit, Sa stii ca acum nu mai simt nimic!
Viata nu-i corecta, mai cadem dar ne si ridicam dar cum se spune : ''Fiecare om are limitele lui'' Iar intr-o zi, o sa cadem si nu ne vom mai ridica asa ca hai sa ne traim viata si sa ne bucuram de fiecare clipa. ♥
Si poate imi e greu fara tine dar imi e mai bine asa.
Și e firesc. Am învățat să plâng înainte să-nvăț să zâmbesc.
Deși cresc... uneori îmi dau seama că în mine se află tot un suflet de copil pe care nimeni nu mi-l poate lua. ♥
Tu m-ai lăsat pentru alta, și tot tu ești acum gelos? Tu ești prost? Nu vezi că n-are niciun rost?
Realitatea bate platourile de filmate. Ce grea e viața fără efecte speciale.
Uita-te bine la mine! E ultima data cand ma mai impac cu tine!
Si asa a fost sa fie...o fata cuminte ca mine happy sa se indragosteasca de un prapadit ca tine!
Îmi zici că e golan. Da, știu bine. dar golanu ăsta mă iubește pe mine.
Nu te supăra băiatul meu, nu-i nimic de capul tău. Nu vezi cât ai decăzut? M-ai lăsat pe mine pentru ea. N-am să te iert în viața mea.
Am fost ce nu voi mai fii niciodată! Acum sunt așa cum nimeni nu se așteaptă!
Și trebuie să-ți pese mai mult de tine! Câteodată să faci rău, aduce bine.
De fiecare data cand ai nervi x-( se gaseste cineva care sa te enerveze si mai mult!
Pe bune? Macar am tupeul si curajul sa iti spun tot ce cred despre tine in fata smug, dar tu te pricepi doar la barfit pe la spate!
Legenda spune: când nu poți dormi noaptea e pentru ca ești treaz/ă în visul cuiva.
Persoanele ce pleaca îsi au viata lor fara mine si eu o am pe a mea. fara ei!
Mai bine să fii absolut ridicol decât plictisitor.puppy dog eyes
Pot alcătui mii de scuze pentru comportamentul meu, dar nu voi recunoaște niciodată că m-am îndrăgostit.
Tine minte o fata loveste prin fapte nu prin cuvinte
Și da am defecte!
Bi*ch, spre deosebire de tine eu nu fac poze de la gat in jos sa-mi arat doar formele.

Bafta!

| Kennziiie a răspuns:

**Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғac ғundίtsã. :Xwinking **

toate carpele se cred mopuri! rolling on the floor

lasa-ma cu alea alea.vine altu` si tu valea laughing

aśтa m!¢ά ε σ ßeՖтie :╳

Eşti şters şi Deяuℓat De ℓa Cap!

VθЯbﻉℓξ Tąℓξ Иu mд ąTϊИg→ ღ ←

SuηT ğέηų Đε тïρã Đųρă ćąяε śε тïρă

•• DuC GuNoiu` happy Te laS unDevA?batting eyelashes laughing ••

Ce`i al meu e pus deoparte! love struck

The old me is dead and gone! :X

Eu nu fur inimi, le primesc cadou!

ÐøмղϊֆøaԻa carє тє-a Ðaт Pєֆє capº

L O A D I N G... ███████████████ 99%

•• Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte. ••

ลmβϊțϊล τэ ลjυtă, dลr oℜgoℓϊuℓ τэ dϊstℜυgε.

Tu mă ţineai de mână, Eu te ţineam de FRAIERwinking!

oficiaAAaaL...mi se rupe! practic e intrEagabatting eyelashes

Plâng mâine, astazi am treaba! ♥

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati

Its' time for..."I don't care"happy."

Forever and always I`ll be there for you...

Fericita pana la ultima suvita love struck

Never a failure, always a lesson

Apa trece, pietrele... raman.;-)

**ScOrpiA PerFecTa PaRe InOcenTa`! **

Buffering... 69%

New status message…

E o tsara libera deci esti liber sa fi prosth`!

BiG GirlS dOn`T cRy!~!

Vezi poate ai treaba si eu te retin whistling laughing)

Echilibrul in viata e ca fuga pe gheatsã.

I don't even care, I never really did

Bag ****-n lume si v-o fac cadou!

Viata` Ta e Rozzz love struck Dar Carioca e La Minee!

parfumul tau fin imi spala creierul din plin drooling love struck

Te face tarfa oricine nu te poate avea!

Faci valuri intr-un pahar cu apa si te crezi o tornadahee hee

Fiecare femeie arde la temperaturi diferite!; x

Ziceai ca nu-ti dau atentie, imi pare rau :-s Acum las pe altu` sa se planga de asta in locu` tau :Xhappywinking

Baieti ca tine gasesc peste tot. Poti sa pleci, ma doare`n cot.Pa pa! Ramai cu bine! Vezi ca intreaba tarfele de tine talk to the hand laughing

Chiar daca el nu o sa`mi mai spuna:"Noapte Buna" sau pe strada:"Buna".Am prietene care ma suna ca sa`mi spuna:"Fata esti de 10 ori mai buna decat aia pe care o suna.winking

Nu ma judeca prea tare Ca nu esti in stare sa ma ti langa tine, Si iti da EROARE! N'o Sa'ti Spun "mai stai!".E Tarziu Bye-Bye happy

♥Nu faci nimic...Ai impresia ca eu stau sa te astept, Dar de fapt eu ma indepartez incet.Te uiti atent, ma privesti cu regret; asupra mea nu vei mai avea nici un efect♥

Tu mă ţineai de mână, Eu te ţineam de FRAIERwinking!

oficiaAAaaL...mi se rupe! practic e intrEagabatting eyelashes

; x poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva; x

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut, tu esti OK

Heyy! Bayetiiiiiiii :X se`nvarte pamantuuuu` smug Ne`ntoarcem la vOiii` Numai cuu` Gandu` :Xwinkingsmug

Orice baiat merita o alta sansa. Evident, cu alta fata! happy

Da` asta mică nu o mai intereseaza că tu te gandestila Ea`! EA o `arde nemOtivath `! `si se pishă pe `grija tha; x

Anturajul meu nu e prost, e doar deosebit, iar bagajul tau nu e plin e doar pregatit; x

Vrajala Ta E Expirata...Cumpara Alta...Da Sa Fie Timbrata.

Spui caa` Am figuri, Ha? Asta e Culmeeaaaaa `! Estii` 1 tsaran` bweyy! Vorbesti aiurea.winking Tee` Bagi in Seamaa`, Vrei` puOzeee` mamaaa, Da` habar n`ai niciiii` Cum ma Cheama! oh go on

Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta.Ia atitudine fetitso, si scuipa`i in fata!winking

Lasa`ma cu alea alea happy Vine altu` si tu valeaaa wave

M`ai pierdut Si nu mi-ai dat de ales [-x A venit altu` love struck Mult mai bun, binenteles! smug Cu fata asta vrei tuh sa te iubesc? :o Asta e ultimu` lucru la care ma gandesccc! laughing

Esti sters si derulat de la cap. Timpul care ti-a fost acordat A EXPIRAT!

Eu glumesc si tu crezi...Eu promit, si tu pierzi. ti-as demonstra ca pot si fara tine.Dar deocamdata stai pe langa mine.

Tu o sa iti gasesti pe alta ca sa uiti sad Eu o sa`mi bat joc de altu` sa`mi aduc aminte. laughing

Te Doare` Cand Vezi` Ca Nu'mi PaSa`.Si iti Zic` Mereu` "Numai Conteaza, Lasa"!"

O sa fii si u ranit de o fata; x Nu uita ca si baietii plang cateodata:X

ÐЯagσsтe = дтяacţie тяecăтσaяe. uяmaтă de тяadiţiσnaℓuℓ "Du`тeee DяaquU!" :X

fundita?puppy dog eyes