| EmySweety a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de un sfat! Maine bunicii mei implinesc 50 de ani de la casatorie insa eu, nu stiu ce cadou ar fi mai potrivit pentru o astfel de ocazie. Daca ati fost in situatia asta sau aveti vr-o idee buna. va rog ajutati-ma!happy

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu as cumpara ceva util pentru casa, de exemplu un set pentru servit ceaiulwinking.

| pwp a răspuns:

Buncii ia-i putea lua o icoana sau un tablou!
bunicului ...nu stiu happy
succes!love struck

| MEMO a răspuns:

Fale o petrecere surpriza cu melodia care le plac cel mai multwinking

| Adelyna_3827 a răspuns:

Poate o rama in care sa pui poza cu ei de cand s-au casatorit...happy

| al3_9910 a răspuns:

Buna si tie.

uite, eu daca eram in locul tau, faceam un colaj cu poze ale familieihee hee sau doar cu mine si cu ei, iar apoi scoteam poza si o puneam intr. o rama frumoasa.nu stiu sincera s fiu c altceva le-ai putea oferi. din punctul meu de vedere este suficient.pentru ca lor le plac in general pozele cu familia.etc

oricum, succes! sigur vei gasi tu ce sa le ieihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta prin apropiere, de 1-2 zile.Sau daca nu poti sau nu-ti place atunci poti sa organizezi o petrece frumoasa pentru ei la un restaurant sau acasa.Succes.