| lorra mng a întrebat:

Peste cateva ore vin niste rude care implinesc astazi 31 de ani de casatorie. Vreau sa le pregatesc o surpriza si am nevoie de niste melodii potrivite pentru o asemenea aniversare... Ceva cu "la multi ani" (potrivit pentru aniversarea casatoriei) sau ceva de dragoste, dar care sa fie potrivit. VA rog sa ma ajutati cat mai repede! VA multumesc mult de tot!

1 răspuns:
| george155 a răspuns:

Daca asculta manele acest cuplu sunt ogramada de manele de dragoste candva le ascultam si eu de ce sa mint, dar am schimbat genul si nu prea mai am nimic in calculator sad cauta pe youtube ceva florin salam nicolae guta laughing mentionand sa nu le pui nimic de inmormantare