| NoMusicNoLife a întrebat:

Buna dragilor! Ma ajutati si pe mine cu ceva? In mai putin de 2 saptamani bunicii mei implinesc 50 de ani de la casatorie si nu ma pot gandi la ceva folositor ce sa le cumpar. Voi ce ziceti? M-am gandit prima data la un aparat casnic, dar au strictul necesar si oricum nu prea folosesc multe. Ce idei mai aveti?

1 răspuns:
| Crissssssss a răspuns:

Pai draga mea tu esti singura care trebuie sa stie ce le place! De exemplu fara sa si dea ei seama ii poti intreba diferite intrebari pentru a te duce la raspuns! Am si eu o idee pentru tine! Le poti cupara un buchet de flori si ar fi frumos sa fie 49 de tradafiri rosii si unul alb in mijloc! Dar cel mai bine este sa le faci un tort dar sa nu afle ei si impreuna cu parinti tai ii chemati la voi sau daca stau cu voi torul il puteti face in alta parte sau sa il comandati si dupa aia puteti petrece! Mai am ceva daca nu au mai vazut o persoana draga de mult facetii surpriza de a veni la ei! Sigur bunici tai se vor bucura ei se bucura si daca le dai o cicolata pentru ca stiu ca este din parte nepoatei lor! Cam atat te pup!