| NobodyCaresDotCom a întrebat:

happyAm si eu niste intrebari...sunt clasa a 8-a si anul asta este unul decisiv..eu vreau sa pun prima optiune Lazar dar nu stiu ce profil sa aleg.Aici ar trebui sa interveniti voi:cum e la mate info si din ce se da bac,dar la bio chimie, bilingv sau filologie? Si inca o intrebare intrebatoare:Care a fost ultima medie cu care s-a intrat la Lazar anul acesta? Va multumesc anticipathappyDau fundita caci asa sigur vor exista mai multe variante de raspuns(hihihilaughing)

1 răspuns:
| butterflyy a răspuns:

La bac ai asa, mate info matematica informatica romana, bio chimie biologie chimie, alegi biologie fizica sau chimie plus romana, la bilingv dai la limba la care ai biling plus romana simatematica iar la filologie care mie personalmi se pare cea mai usoara romana, latina si engleza