| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

am si eu niste sentimente si niste indoieli care nu imi dau pacesad
cunoasc un baiat dintr-o alta clasa, e tot de varsta mea.
vorbim mult prin mesaje, vorbim deschis pe aproape orice subiect.
am cam inceput sa il plachappy eu pe de o parte imi da senzatia ca ma place, imi spune ca vrea sa ma ia in brate, chestii de astea. si deodata imi spune ca vrea sa ia si alte fete in bratesad nici nu mai stiu ce sa credsad

voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca zici ca vorbesti deschis cu el, probabil il conosti cum e cat de cat ca om.Totus astepta sa-l cunosti mai bine inainte sa faci un pas, asta sa nu iti para rau mai tarziu. Daca tu ii dai de inteles ca'l placi si te place si el, va trebui sa faca el primul pas...

| irina41099 a răspuns:

Asteapta sa-l mai cunosti. Dupa aia vei afla daca merita sa tii la el

| LuizaAndreeaLuiza explică:

Multumesc de raspunsuri!