| DjKr3atyv3 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am Extream Counter Strike 1.6 Final. Si acum vreo ora m-am jucat pe el. De vreo 30 min am intrat din nou in el si cand sa dau la Find Servers zicea "You have been disconnected from the server.
Reason : Kicked "Dropped due to slot reservation""

Acu pe orive asi da, Exit, New Game, Find server imi intra pe ultimu server pe care am jucat. pe braila.laleagane.ro

Ce sa fac?
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu ai ce sa faci...si eu am patit si nu am reusit sa il fac nici cum sa mearga si mi-am reinstalat cs'uwinking