| lays a întrebat:

am vrut sa ma joc counter strike 1.6,abia l-am instalat, dar nu ma lasa sa ma conectez la server.scre ceva de genu' : "you have been disconnected from the server.reason: kicked.no room for players without steam when server full.get steam for reserved slot."
ma ajutati?sadva rooogcrying(((... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Pai... steamul este " varianta originala" ca sa-i zic asa a counterului, pe care trebuie s-o cumperi.Se pare ca serverul pe care l-ai ales, cand este full si nu mai sunt locuri, ii da afara pe cei care nu au steam.happy Si cum tu nu ai. de.asta te da afara.Ar trebui sa iti cumperi steam, daca vrei sa joci neaparat pe serverul respectiv. Daca nu, mai sunt si alte servere! Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge cslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BunA