| AndraValentina a întrebat:

am si eu o intrebare, anume:
Aveti pagini pe facebook de +10000 care cauta admine?
Ceam mai buna pagina primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Bună!
Nu cred că paginile de peste 10.000 caută admine. Sigur locurile sunt ocupate şi sigur sunt bune şi încărcate cu de toate. Cel mai bine ar fi să cauţi o pagină care are nevoie de like-uri care s-o promovezi tu, prin postea link-ului la prietenii tăi pe messenger, hi5, blog sau facebook!
Pa, pa.

| AndraValentina explică (pentru drogh):

Cred ca ai dreptate!

| CristineCrissa a răspuns:

Am doua pagini de Facebook, dar. nu am asa multe Like-uri daca vrei sa vorbim despre ele da add pe mess la florin_monica2008@yahoo.com (P.s prima pagina are 59 de likeuri, iar a doua 26)