| flory_1387 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare :ce as putea sa-i iau cadou colegei mele de clasa (de craciun se fac schimburi de cadouri intre noi)ii place dansul.; nr 3; si chiar nu-s ce; ea nu este pretentioasa dati-mi ideebig grin

4 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

La ce scoala esti?

| MarrieMarie a răspuns:

Ii poti lua o pereche de cercei, 3 reviste cu shake it up; un ursulet de plus,un inel,un lantisor,un parfum,o trusa emachiaj,o carte,o esarfa,o oja,dulciuri, un set de pixuri, o consola(38 lei), un film.alege u. funda?

| Alinaame a răspuns:

Ai putea sa ii iei o esarfa draguta sau un ceas happy.

| deeDEE1269 a răspuns:

Cadoul ideal ari fi zic eu o vizata la o echipa faimoasa de dans din Romania asta desigur daca ai finante.Un alt cadau ideal ar fi bijuteriile ca fetele se dau in vant dupa ele