| Ruxandrastef a întrebat:

Am și eu o întrebare.Ce înseamnă când o persoană se uită la tine foarte insistent și cu o privire frumoasă? Credeți că acea persoană ar avea vreo simpatie pentru mine?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate te place sau poate e o coincidență că se uită la tine insistent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi cam 4 cauze. Poate se uita în gol și se gândește la ceva, ori pur și simplu e o coincidenta, sau poate se mira ce urat ești happy. Iar cum ai zis tu, poate te place.

| Ruxandrastef explică (pentru anonim_4396):

Nu cred că se uită în gol sau se gândește la alt ceva... gen când vorbește cu mine mă privește fix in ochi și mă absoarbe din priviri, iar pe strada când mă vedea se uita lung după mine și nu își mai lua privirea de la mine...