| AnnaAnutzza a întrebat:

Ce inseamna daca persoana iubita ma priveste insistent si se uita dupa mine, dar stiind ca noi nu suntem impreuna?

Răspuns Câştigător
| Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a răspuns:

Inseamna ca te iubeste.happy
Stiu din proprie experienta. :*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si nu ai cum sa o consideri persoana iubita pentru ca e un amic sau necunoscut.

| Handrei a răspuns:

Draga mea.persoana iubita e cineva pe care sti deja si sunteti constienti amandoi ca sunteti impreuna si va iubiti unul pe altul...insa.in ziua de azi astfel de priviri de la un baiat pot insemna...multe.vezi tu? noi suntem foarte complexi.nu prea ne poti lua din ghicite.de ce nu-ti faci curaj sa-l intrebi?winking

| Ionela_6633 a răspuns:

Te place... happy si daca nu iti spune nimic atunci ii e rusine sa iti imaprtaseasca sentimentele big grin

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Insemna ca te place...

| AnnaAnutzza explică:

Ciumacabra deoarece am fost cu el o luna si am vb aman2 ca vom ramane amici dar acum e o chestie mai delicata intre noi! Esti fata?laughing) Sau baiat?laughing)

| Handrei a răspuns (pentru AnnaAnutzza):

Baiathappy

| Handrei a răspuns (pentru AnnaAnutzza):

A.si.scuze.am inteles gresit, dar nici tu n-ai specificat destul de binehee hee

| AnnaAnutzza explică (pentru Handrei):

Da scuze, trebuia sa spun dar oricum iti multumesc pentru raspuns!

| Handrei a răspuns (pentru AnnaAnutzza):

Sa cresti marebig grin

| AnnaAnutzza explică (pentru Handrei):

Mersi la fel.