| LifeIsColour a întrebat:

am si eu o intrebare,cei care ati avut probleme cu acneea,cu siguranta vi s-a intamplat sa va apara cosuri dintr-acelea dureroase iar apoi dupa ce treceau va ramaneau pete. Aceste pete dispar sau sunt permanente? Daca dispar, cam in cat timp?
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Dispar,dar trebuie sa te inarmezi cu multa rabdare...si apropo mergi la farmacie si cumpara o crema cu extract de galbenele si propolis, o sa dispara mai repede asa.Succes!