| Krysstyna a întrebat:

Am si eu o intrebare cine ma poate ajuta si pe mine.Am o pagina pe facebook si nu-mi apar notificarile de ex daca cineva da like sau comenteaza la o fotografie postata pe pagina mie nu`mi apare si nu stiu de ce si ce ar trebui sa fac, imi face asa de cateva luni. Dau funda celui care ma ajuta s`o scot la capat

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Ar trebuii sa iti apara un dreptunghi rosu cu numarul notificarilor stanga sus, acolo unde este globuletul. Intra la setari si vezi ca poate ai modificat din greseala setarile si ai dat sa nu mai primesti notificari

| Krysstyna explică (pentru Resurrection):

Am intrat si la setari, am verificat cu o alta pagina la care imi apar notificarile si nu e vreo diferenta...nu stiu