| MucH a întrebat:

Acum vreo 5 ani am postat un videoclip handicapat pe yt și acum vreau sa îl șterg dar nu mai am contul... cum as putea sa îl șterg? As putea sa trimit vreun email la YouTube sau nu știu, orice, dati-mi idei!

1 răspuns:
| phantom22 a răspuns:

Salut, poţi să îi rogi pe toţi prietenii tai să ofere report acelui videoclip.
Sau sa faci acest lucru dând de pe mai multe conturi, sau le poti trimite un mesaj sa le confirmi ca esti tu si sa-l stearga.
Funda? happy