| dog_9290 a întrebat:

am si eu o intrebare... cum pot sa-mi scot profilul privat de pe hi5? dau fundita:*big grin

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Sus in colt unde scrie:mesaje, cont, log out... acolo dai pe cont, apoi pe confidentialitate si prima obtiune.De acolo te descurci.Ca sa fie privat pui obtiunea cu acord doar prietenilor dreptul de a imi vedea profilul si ca sa nu mai fie privat obtiunea asta:acord altor utilizatori dreptul de al vedea. fundita?:*:*:*

2 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

Cont(in dreapta sus) ->Confidentialitate si unde scrie `Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul` dai click si dai `Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul.` apoi `Salvare`. Daca nu te descurci imi poti da un msg cu id`ul si te ajut. puppy dog eyes

| Silvia_6960 a răspuns:

Foarte simplu, pornim de la home. Ai in dreapta sus scris mare numele hi5, si jos mai multe optiuni: messages, account etc.
Intri la account, Privacy, si acolo gasest scris "My profile can be viewed by my friends only". Dai click acolo si alegi "My profile can be viewed by all users". Si atat!
Sper ca am fost de ajutor!:*