| biαηcα a întrebat:

Cum imi scot profilul de pe hi5 de pe privat?

Răspuns Câştigător
| lylo a răspuns:

Cand esti pe pagina ta de hi5 in dreapta scrie " mesaje | cont | log out | ( sunt in linie cu "profilu meu jocuri... etc big grin ) si dai la cont si undeva in dreapta e scris cu albatru "administreaza setarile de confidentialitate" si dai la prima si alegi " aleg tuturor utilizatorilor dreptul de a-mi vedea profilul"... sper ca te-am ajutat :X:X

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

La setari pentru confidentialitate->Setari de profil->apesi pe prima optiune->si dai "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul"

winking

| geoox550 a răspuns:

Dai la confidentialitate si apoi la prima fraza selectezi :"acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul".
sper ca te-am ajutat!
funda?:*

| emma6312 a răspuns:

Dai la cont apoi in partea dreapta scrie:LINKU-RI LEGATE DE CONT si tu dai la Administrează setările de confidenţialitate si arata acolo setari de profil si alegi :Acord altor utilizatori dreptul de a`mi vedea profilul funda?+