| MissCupcake_7313 a întrebat:

Cum scot profilul hi5 de pe privat?

Răspuns Câştigător
| Simooxd a răspuns:

Paii.
-Intri la home
-Dai sus in dreapta la cont
-Dai la confidentialitate
-Si la setari de profil vei vedea ceva de genul "Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul".
-Dai acolo si selectezi "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilu"lhappy
-Si apoi dai "Salvare".

Fundahee hee?happy

4 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Dai la cont apoi la confidentialitate si sus de tot prima optiune dai pe sageata si alegi acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul si salvare

| RiRi5846 a răspuns:

Dai la Cont si dupa aia la Confidenţialitate(sus in dreapta). Prima data scrie Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul. Tu dai click si selectezi Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul. Apoi dai salvare.Si gata!

| andreea4ever a răspuns:

Sus in dreapta scrie 'cont'
Apoi dai la 'confidentialitate'
La prima "setari de profil" la "acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea prfilul"

Dai acolo clik apoi dai pe sagetuta aia mica din dreapta si alegi ce vrei. Apoi dai in dreapta la seveaza si gata!

| MissCupcake_7313 explică:

Vas fi dat la toti funda! mersi!