| fatanonima21 a întrebat:

Cum pot stii daca un baiat ma place? Am fost cu el la mare si se cam dadea la mine si in plus sunt si cu el in scoala! Cer raspuns sincer!

Răspuns Câştigător
| OanaMaria007 a răspuns:

Un baiat te place in momentul in care vorbeste cu tine mai mult decat cu alte fete.Nu ezita sa te sune sau sa te intrebe ce faci pe mess sau fb, plus ca iti dai seama din gesturile lui daca te place, dar sincer daca voia sa fie cu tine din vara si pana acum ar fi facut'o.