| Swallow a întrebat:

cum se numesc imaginile de asa tip http://www.youtube.com/watch?v=DR1DRVqi8rU&feature=relmf u si uitati ca toate urmatoarele cintece au astfel de imagine, deci cum se numesc, cum le pot gasi in net?! :-? Please ajutor, dau fundita :x

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Se numesc "texturi".

| Swallow explică (pentru DayByDay):

Nu am intrebat ce se numesc propozitiile care sunt scrise, ci imaginea de pe fundal )

| Swallow explică (pentru DayByDay):

Sorry, aveai dreptate, am gresit straight face m`am incurcat din cauza ca in google sunt doar citeva imagini din astea, sorry happy

11 răspunsuri:
| xxdrgn a răspuns:

Hey!
Imagini abstracte... eu asa le spun laughing. Chiar saptamana trecuta am cautat si eu cateva. happy
Apropo: Melodia e ♥♥♥ superba! love struck Beast, ii iubesc! ^^

| xxdrgn a răspuns (pentru xxdrgn):

Si daca vrei sa gasesti asa ceva pe net, cred ca deviantart.com ar fi cel mai potrivit site... Din cate stiu, user-ul YT care face aceste video-uri de acolo le ia. ^^
Bafta!

| Swallow explică (pentru xxdrgn):

Hi, mie tot imi plac, dar totusi pe BigBang nu stiu cine ii poate intrece love struck big grin. Si ince SS501, atit de mult astept comeback`ul lor love struck

| xxdrgn a răspuns (pentru Swallow):

Da da, BigBang e si favorita mea love struck. Oricum, cand vine vorba de formatii coreene toate imi plac ♥. Si stai stai stai, adica SS501 vor avea un comeback!? Eu de ce n-am stiut? Vorbesti serios? laughing Ce fericita m-ai facut acum day dreaming. ^^

| Swallow explică (pentru xxdrgn):

Da, asa au promis la concertul de adio, ca in 2012 va fi comeback`ul lor. Ahh, de abia astept love struck Ahh Kim Hyun Joong :X dar care`i favoritul tau?!

| xxdrgn a răspuns (pentru Swallow):

Kim HyunJoong, the Lucky Guy :X. He hee~, ii iubesc! love struck ♥♥

| Swallow explică (pentru xxdrgn):

happy dar din BigBang?! caci eu nu ma pot hotari intre 3, nu stiu cine poate laughing

| xxdrgn a răspuns (pentru Swallow):

Asa sunt si eu laughing, dar mie imi plac toti love struck. Ar fi cam in ordinea asta: GD, TOP, Taeyang, Seungri si Daesung. Numai ca toti sunt cam pe aceeasi linie, chiar nu pot alege♥ laughing.

| Swallow explică (pentru xxdrgn):

Da, off, e greu laughing de cind stau si ma gindesc, care mah?! big grin