| georgi112001 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: de curand mi-am deschis o pagina dedicata Violettei(de la Disney(o stiti voi)) cum as putea sa-i cresc audienta fara sa fac pubb (cu plata):apropo pagina mea e https://www.facebook.com/pages/Violetta-FP/3271533207455 56?ref=hl p.s dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! In primul rand, ai un like de la mine, in al doilea rand, faptul ca ai lasat linkul aici, o sa iti mai aduca niste like-uri.Ca sa ii cresti audienta,poti sa cauti alte pagini cu violetta, si in pozele in care apare violetta sa etichetezi pagina ta, sau sa o lasi in comentarii, sa o postezi pe wall si le voi spune unor prietene de pagina ta si sper sa iti dea like. Apropo, te rog sa ma ajuti cu ceva:Tu ai editat poza asta? https://www.facebook.com/....../photo.php da, te rog sa imi spui si mie progamul, pentru ca am cautat foare mult timp acest progam. Daca imi zici cum se cheama progamul, iti dau o nota la intrebare si o recomand. Funda? :o3

| FranComello a răspuns (pentru Dheutsik):

Pizap. Scuze ca raspun eu...

| Stefania_Pitica_1980 a răspuns (pentru Dheutsik):

Este Pizap.