| Andreeadede96 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare. eu cu varamea incercam sa stam treze noaptea doar ca avem o problema nu avem ce face si ne ia somnu puteti sa imi dati.niste idei ca sa ne tin treze nu stiu jocuri orice dau fuda mare.

1 răspuns:
| Danielllle a răspuns:

Pai de ce sa stati noaptea treze?big grin Mai bine dormiti si stati treze ziua. Daca stati treze noaptea si adormiti spre dimineata, practic jumate din zi ati pierdut-o.Si cum vara trece repede, nu cred ca ati cistiga ceva din asta.
Anyway va puteti uita la vreun serial sau film. Pute-ti face lucruri handmade.Sau gasiti vreo tema la care sa discutati.