| Biecutza23 a întrebat:

am si eu o intrebare. eu uramrec serialul "VIOLETA" de pe DISNEY CHANEL, si or fost 20 de episoade si dupa aceea o inceput de la inceput de ce? Ati putea sa ma ajutati sa imi spuneti de ce la dat de la inceput?

Răspuns Câştigător
| Șurubelniță a răspuns:

Pentru ca restul episoadelor inca nu au fost dublate in romana. De asemenea, este un serial nou si poate ca unele persoane au ratat niste episoade, asa ca, e o ocazie buna sa vada intreaga poveste cap-coada pana la episodul 20.

3 răspunsuri:
| aminutza a răspuns:

Pentru ca unii poate nu l-au vazut sau mai au placerea sa il vada o data. happy fundita?

| SebbYy a răspuns:

Pentru ca Copii pe care nu au vazut acele episoade sa le poate urmarii din nou! big grin.

| Biecutza23 explică:

Multumesc!