| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, cine imi spune si mie despre ce este vorba in serialul "VIOLETA" de la Disney Chanel? Funda happy

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Despre o fata care se intoarce in orasul ei natal cu tatal sau care nu o lasa sa cante din cauza amintirii mamei decedate si care se indragosteste de un vanzator si cred, si de un baiat bogat in acelasi timp! Apare si matusa ei care la inceput isi tine ascunsa identitatea si isi face prieteni si intra la "Studio 21", o scoala de muzica!

1 răspuns:
| Balea_Georgiana_1980 a răspuns:

Cauta pe disneychanel.ro violetta si da la despre mine sper sa iti placa eu ma uit si este foarte frumos uitate luni la 18:00 big grin