| andreee112 a întrebat:

Buna tpu...am si eu o intrebare legata de sims 2.deci am sims 2 free time si sims 2 apartment life..problema este ca sims 2 apartment life l.am descarcat de pe net iar celalalt il am cumparat, Inainte de al descarca pe cel cu apartamente imi cerea sa introduc sims 2 free time ca sa pot sa intru in joc.dar acum imi cere sims 2 apartment life.ce as putea sa fac ca sa imi mi.l ceara pe cel preceden.va rog frumos sa imi raspundeti vot+funda:*

2 răspunsuri:
| Letty18 a răspuns:

Nu stiuhappy

| Alexandraa0 a răspuns:

Eu ti-as fi recomandat sa instalezi sims 2 nu sims 2 free time ca mie asa mi-a mers la apartament life pai instalezi sims 2 dupa care sims 2 apartament life tin sa spun e super fain jocul apar vrajitoare si orasul dotat o sa fie beladonna cove cuj free time nu stiu ce ai sa faci dar iti trebuie sims 2 nu sims 2 free time