| Pufulinna a întrebat:

Hey :*. Am sims 2 si as vrea sa-mi iau The sims 2 apartment life, The sims 2 bon voyage, seasons sau oricare.
Care e cel mai frumos?. Va rog sa-mi raspundeti cei care aveti unul sau mai multe din aceste simsuri si care v-a incantat.
Fundita

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Cel mai frumos e daca le ai pe toate. Iti recomand expansion pack-urile Nightlife, Open for Business, Pets si Seasons.

Am jucat cam tot ce se putea din seria Sims si la Sims 2 nu mi-a placut University, iar unul ca Bon Voyage nu prea e pe gustul meu.

Cat despre Apartment Life, e bun daca vrei sa experimentezi ceva nou, unde nu mai poti sta sa construiesti o vila cu 5 etaje in care sa nu ai ce pune. Merita si el.