| Capriciosa a întrebat:

Peste cateva zile ma duc la o aniversarea unei prietene.Deja mi-am ales hainele si machiajul, dar stiti vreau sa fiu si eu bagata in seama laughing. Ce sa fac ca sa fiu in centrul atentiei?

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Ai putea incerca sa fii tu insati, fiind bine dispusa ai sa ii faci si pe altii sa se simta bine cu atitudinea ta, nu trebuie sa vii decat cu o stare pozitiva si astfel vei atrage persoanele din jurul tau nu sa iti pregatesti glume de acasa sau alte "trucuri" caci nu te vei simti bine, vei incerca sa fii cine nu esti, acum depinde de cat de buna esti ca si actrita, dar totusi doar incearca sa fii tu insati ar fi cel mai bine asa.

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Danseaza topless pe masa festiva, imbata-te groaznic, boraste pe tortul aniversar, da-ti foc la par etc etc laughing

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei go on.straight facee ziua ta sau a eistraight face
sorry ea e in centru atentieiwinkingoricat ai incerca tu sa fi...

| Minks a răspuns:

/facepalm. Sarbatorita trebuie sa fie in centrul atentiei, nu tu.

| Delicv3nt a răspuns:

Nu mai tine partea cu glumele.oh go on Daca e ziua prietenei nu crezi ca ea ar trebui sa fie centrul atentiei?

| otty a răspuns:

Din proprie experienta, spune cateva glume haioase, nu glume moarte si aratate interesata de tot ce se intampla in jurul tau, de tot ce zic prietenii tai, pune muzica, ia-o pe prietena ta si incepe sa dansezi, asa o sa fii in centrul atentiei