| tpuamointrebare a întrebat:

am si eu o intrebare pentru barbati/baieti. am 15 ani si azi mam barbierit pentru prima oara deoarece aveam mustata mare. dar intrebarea mea este urmatoare > cu ce e mai bine sa te barbieresti cu lama sau aparat de ras. si carei avantajul dintre acestea doua?

4 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Pentru moment poti sa te barbieresti cu ce vrei tu, pentru ca ai parul fin.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Iti recomand acele tipuri de aparate cu cap mobil, cu 3 lame si capete detasabile-ex.,, gilette match-3,,.Barbierit rapid, in siguranta si comod.

| MacMiller a răspuns:

Cu aparatul de ras electric este mult mai comod si risti mai putin sa te iriti.

| tpuamointrebare explică:

Cu care o sa creasca mai greu parul?