| TralalalaHaiHui a întrebat:

Salut, TPU.
As vrea sa va intreb cam la ce varsta v-ati barbierit prima oara (coltul băietilor :o). Pentru ca eu am 13 ani si o fac cam de La 12. Atunci mai rar, acum la o sapt si cv. Doar mustata. La inceput cu lama tatei dupa care a inceput sa imi cumpere un gillette blue 3. Deci, ce parere aveti? E prea devreme?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Eu am inceput sa ma barbieresc de la 14 ani cand a inceput sa fie mustata vizibila. Daca ai par facial si e vizibil nu e niciodata prea devreme sa te barbieresti.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Stai dracu cuminte, eu la 15 ani aveam barba aproape completa!

| TralalalaHaiHui explică:

Sunt de acord cu WHeisenberg. Niciodată nu e prea devreme daca se vede urat. Si vezi cum vorbesti happy
O zi buna si multumesc pentru raspuns!